Вувре вина» Дізнатися більше...


» Дізнатися більше...
 
VOUVRAY.

Вувре є комуна в Ендр і Луара департамент у центральній частині Франції.

У долині Луари оточує найдовша річка у Франції, а також включає в себе найбільш найменувань в будь-якої класичної вина регіону. Поряд з його східній околиці розташований місто Тур, і тільки на його сході, в місті Вувре. Вувре добре відомий своїм білим вином chenin Blanc, влучно назвав "Вувре". Ці вина виробляються 100% від chenin білий виноград.


Вина з французької комуні Вувре на схід від Тури виготовляються в широкому діапазоні стилів, від Chenin Blanc винограду. Урожаїв в Loire є змінними значеннями, але в кращі роки Вувре може стильно і дуже довго білих вин.

Є сім селищ у цій найменуванням, яке входить в ТУРЕН район Луари. У Вувре найменуванням був створений тільки в 1936 році, хоча і монастирях працювали з вином для centureis до цього часу. Зауважимо, що chenin Блан вин в інших частинах світу, називаються просто chenin Блан.


Вувре Mousseux АОС і Вувре Petillant АОС є так зробив через MÉTHODE CHAMPENOISE
"Вувре - знаменитий білий Турена, виключно з Chenin Blanc, в області восьми муніципалітетах в долині Луари відразу на схід від Тури виробництва: Вувре, ROCHECORBON, Vernou, Sainte Radegonde, Chancay, Нуазе, Reugny і частина Parcay - Meslay. Вувре можуть змінюватися залежно від марочного і підвал лікування. Він може бути фруктовим, дуже сухий (SEC), і трохи терпкий або інтенсивних квітів і фруктів і halbtrocken (полусвет сек) або повністю, золото і moelleux (солодкий), як Sauternes, він яскравий, апетитні і ігристих (petillant), але й - Найбільш широко вспенивающийся (mousseux), а потім він входить до числа кращих ігристих вин Франції. Разом, у Санкт-100000, і більше отримують, і це дуже добре робити, етикетки від типу вина і його продюсером буде розглядатися дуже уважно. Як провідний виробник Марк Bredif, Понятовского, Huet, Жаррі, замок в Montcontour в Вувре"

Вувре сухий (SEC), від сухий (tendre), напів-солодкого (Демі-сек), солодке (moelleux), ігристих (pétillant)

Вувре може сильно постраждалих в грунті, або складу грунту винограду вирощується дюйм Ті з глинистих грунтів, можливо, як до фруктовим ароматом, у той час як на perruches (кремнистая глина) грунти можуть спробувати більш корисними копалинами. Вувре зазвичай п'яний молодий, протягом 6 місяців після розливу, близько 3-х років з моменту, коли виноград зібрані. Однак штраф років Вувре були відомі до останнього до 100 років, у відмінному стані.

"Вувре, Луара, виноградники та схилах".
Він є самим відомим за його виробництва білих вин, у тому числі одні з кращих за рейтингом у Франції.

Вувре тенденцію до солодким смаком, але сухою, знову ж таки, порушених де він вирощується. Типові аромати включають лимон, фрукти, і мінерали. Деякі Вувре вина мають аромати яблук і груш. У більш багатих стиль Вувре називається moelleux. Moelleux, як правило, більш чистий золотий колір і аромат меду, карамелі й чорносливу.

Coordonnées :


Вувре йде дуже добре молюски, омари, креветки та морепродукти. Вона повинна бути п'яним близько 47F - тобто просто тепліше ніж холодильник температура. Вувре зазвичай пьян протягом 2 років, його звільнення.