Vouvray veinid


 


» Lisainfo...

 


» Lisainfo...
 
VOUVRAY.

Vouvray on vald Indre-et-Loire'i departemangus Kesk-Prantsusmaal.

Loire'i oru ümbritseb pikim jõgi Prantsusmaal ja hõlmab kõige appellations igal klassikalise veini piirkonnas. Lähis-ida-serv asub linna Tours, ja ainult selle ida linna Vouvray. Vouvray on hästi tuntud oma valge Chenin blanc veini nimetusega asjakohaselt "Vouvray". Need veinid on valmistatud 100% alates Chenin blanc viinamarja.


Veinid alates Prantsuse kommuunis Vouvray et ida Tours on tehtud palju erinevaid stiile alates Chenin Blanc viinamarja. Vintages et Loire võivad olla väga erinevad, kuid parim aastat Vouvray võivad toota stiilne ja väga kaua elanud valge veini.

On veel seitse linna selles appellation, mis kuulub Euroopa Touraine ringkonnas Loire. The Vouvray appellation alles loodi 1936, kuid kloostrid töötanud veini centureis enne seda aega. Pange tähele, et Chenin blanc veinide ka teistes maailma osades nimetatakse lihtsalt Chenin blanc.


Vouvray mousseux AOC ja Vouvray Petillant AOC on mõlemad sidusimportijate kaudu Methode champenoise
"Vouvray - kuulsa valge Touraine, eranditult Chenin Blanc, valdkonna kaheksa omavalitsust Loire'i oru kohe ida Tours toodetud: Vouvray, Rochecorbon, Vernou, Sainte Radegonde, Chancay, NOIZAY, Reugny ja osa Parcay - Meslay. Vouvray võib varieeruda sõltuvalt vintage ja kelder ravi. Seda saab puuviljalõhn väga kuiv (sec) ja kergelt hapukas või intensiivse värvi ning puu-ja halbtrocken (demi-sec) või täis, kuld ja moelleux (magus), nagu Sauternes, võib ta kirgas, isuäratav ja vahuvein (petillant), vaid ka - kõige sagedamini vahutavusega (mousseux) ja siis ta on üks parimaid vahuveinid Prantsusmaal. Üheskoos, at St 100000, ning veel rohkem on neid toodetakse, ning see on väga hästi teha, etiketti, mis liiki veini ning selle tootja, tuleb väga hoolikalt kaaluda. Kuna juhtivate tootjate Marc Bredif, Poniatowski, Huet, Jarry, Chateau Montcontour in Vouvray"

Vouvray kuiv (sek), off-kuiv (tendre), semi-sweet (demi-sec), magus (moelleux), vahuveinide (pétillant)

Vouvray võib mõjutada tugevalt terroir või koostis pinnase viinamarjade kasvatamise sisse need välja Savikko võib kipuvad suunas mahlakas maitse, samas kui teha perruches (Kõva kivi savi) mulda võib maitse rohkem mineraalaineid. Vouvray tavaliselt purjus noored, 6 kuu jooksul pärast villimist umbes 3 aastat, kui viinamarjad on korjatud. Kuid trahvi aastat Vouvray on teada, et kesta kuni 100 aastat suurepärased tingimused.

"Vouvray, Loire, viinamarjaistanduste ja hillsides".
See on kõige paremini tuntud oma toodangust valge vein, nende hulgas mõned parim hinnatud Prantsusmaal.

Vouvray kipub suunas magus kuid kuiv maitse jällegi mõjutatud, kui see on kasvanud. Tüüpiline Flavors sisaldama sidruni, puuvilja-, ja mineraalaineid. Mõned Vouvray veinide maitsed õunte ja pirnide puhul. Rikkamad stiilis Vouvray nimetatakse moelleux. Moelleux kipub olema rohkem puhas kuld värvi, ja on maitsed mett, karamell ja mustade ploomide puhul.

Coordonnées :


Vouvray läheb hästi karbid, salehomaarid, krevetid ja mereande. Tuleb purjus umbes 47f - st ainult soojem kui külmkapi temperatuuri. Vouvray tavaliselt purjus 2 aasta jooksul pärast selle vabastamist.